Carl Elmberg relief

Carl Elmberg relief
Carl Elmberg relief
Carl Elmberg relief
Carl Elmberg relief
Carl Elmberg relief
Carl Elmberg relief
Carl Elmberg relief
Carl Elmberg relief

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL ELMBERG (1889-1955): Relief, kvinna, signerad Elmberg, lergods, höjd ca 32x18 cm

Lagning

693664

2019-10-25