Gunnar Widforss akvarell

Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GUNNAR MAURITZ WIDFORSS (Sverige/USA 1879-1934): Vinterlandskap, signerad och daterad Widforss 1916, akvarell, ca 45x54 cm

693688

2019-10-25