Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, Kina, 1900-tal, rödlackerat, beslag i mässing, invändigt med hylla, höjd 173, 104x48 cm
Sprickor och slitage
693701
2019-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här