Fred Andersson akvarell

Fred Andersson akvarell
Fred Andersson akvarell
Fred Andersson akvarell
Fred Andersson akvarell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRED ANDERSSON (1921-1989): Komposition, signerad och daterad Fred Andersson -64, akvarell, ca 30x39 cm

693709

2019-10-25