Cafè/Trädgårsstolar 6 +1
Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
CAFÉ/TRÄDGÅRDSSTOLAR, 6 st stolar samt 1 pall/sidobord, 1980/90-tal, Frankrike, stommar i röd och svartlackerad aluminium, sitsar i svart och rödlackerat trä, ihopfällbara, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
693718
2019-10-25