Cafè/Trädgårsstolar 6 +1

Cafè/Trädgårsstolar 6 +1
Cafè/Trädgårsstolar 6 +1
Cafè/Trädgårsstolar 6 +1
Cafè/Trädgårsstolar 6 +1
Cafè/Trädgårsstolar 6 +1
Cafè/Trädgårsstolar 6 +1
Cafè/Trädgårsstolar 6 +1
Cafè/Trädgårsstolar 6 +1
Cafè/Trädgårsstolar 6 +1
Cafè/Trädgårsstolar 6 +1

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

CAFÉ/TRÄDGÅRDSSTOLAR, 6 st stolar samt 1 pall/sidobord, 1980/90-tal, Frankrike, stommar i röd och svartlackerad aluminium, sitsar i svart och rödlackerat trä, ihopfällbara, sitthöjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

693718

2019-10-25