Klubbat för:
7 400 SEK
2 000 SEK
TORD BJÖRKLUND, ´´Skye" vilstol, 1980-tal, IKEA, metall benställning, klädsel av brunt skinn, sitthöjd ca 32 cm, längd ca 158 cm
Bruksslitage
693721
2019-10-27