Helmer Masolle etsning

Helmer Masolle etsning
Helmer Masolle etsning
Helmer Masolle etsning
Helmer Masolle etsning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HELMER MASOLLE (1884-1969): Nakenakt, signerad Masolle, etsning, ca 30x19 cm

693725

2019-10-25