Gunnar Brusewitz litografi

Gunnar Brusewitz litografi
Gunnar Brusewitz litografi
Gunnar Brusewitz litografi
Gunnar Brusewitz litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): (4) Motiv med rådjur, signerade samt numrerade 30, 31, 25 samt 93/320, litografier, ca 30x47 cm, ej ramade

693730

2019-10-29