Kina porslin
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PENSELVAS (3) 1800/1900-tal, samt stapelbara askar, den senare med sockel i trä, figural dekor i emaljfärger, vas i underglasyrblått, höjd mellan ca 14-28,5 cm
Nagg på träsockeln, brujs och åldersrelaterat slitage
693760
2019-10-27