Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, barock-stil, 1920-tal, förgylld skuren dekor, sitthöjd ca 47, rygghöjd 94 cm

Slitage, renoverad.

693762

2019-10-27