Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommardrömmen", signerad Roland S, 160/300, 1975, färglitografi, bildmått ca 37x28 cm

693768

2019-10-24