Herrbyrå mahogny

Herrbyrå mahogny
Herrbyrå mahogny
Herrbyrå mahogny
Herrbyrå mahogny
Herrbyrå mahogny
Herrbyrå mahogny
Herrbyrå mahogny
Herrbyrå mahogny
Herrbyrå mahogny
Herrbyrå mahogny
Herrbyrå mahogny
Herrbyrå mahogny

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, nyrenässans, mahogny, 1800-talets andra hälft, 4 lådor flankerade med halvkolonner, bukiga lådfronter,105, 105x51 cm

Slitage

693776

2019-10-30