Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, nyrenässans, mahogny, 1800-talets andra hälft, 4 lådor flankerade med halvkolonner, bukiga lådfronter,105, 105x51 cm
Slitage
693776
2019-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här