Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 2-delat, teakfaner och svart målat laminat, 2 skjutdörrar, 4 lådor, höjd ca 74, total längd 133,5x44 cm
Bruksslitage, enstaka märken. Senare bemålade skivor.
693780
2019-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här