Troeds

Troeds
Troeds
Troeds
Troeds
Troeds
Troeds
Troeds
Troeds
Troeds
Troeds

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGO TROEDS, Sideboard, Bjärnum, 1900-talets mitt, fanérat i ek, brännmärkt, höjd ca 61, 127x43 cm
Nyckel finns,

Slitage

693783

2019-10-30