Speglar s.k. solspeglar

Speglar s.k. solspeglar
Speglar s.k. solspeglar
Speglar s.k. solspeglar
Speglar s.k. solspeglar
Speglar s.k. solspeglar
Speglar s.k. solspeglar
Speglar s.k. solspeglar
Speglar s.k. solspeglar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGLAR, sk solspeglar, 1900-talets slut, bronserat trä samt plast, ena stämpelmärkt Made in Utaly bredd ca 42 cm

Bruksslitage

693793

2019-11-06