Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KÅSOR, 2 st, samearbete, 1900-talets första hälft, skaft med skuret horn, en signerad och daterad EW 1928, längd 14-16 cm
Skador och slitage
693797
2019-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här