Bengt Carlberg pastellmålning

Bengt Carlberg pastellmålning
Bengt Carlberg pastellmålning
Bengt Carlberg pastellmålning
Bengt Carlberg pastellmålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT CARLBERG (1897-1967): Kroginteriör, signerad och daterad Bengt Carlberg -50, pastell, 59x48 cm

693808

2019-10-27