Jordglob

Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JORDGLOB, Prof dr Krauses Nya Handels- och Samfärdsglob, utgiven av Paul Räth, betsad fot, 1900-talets första hälft, höjd cxa 68 cm.

Bruksslitage, fläckar.

693815

2019-10-29