Eames stolar 6 st
2019-10-25
693842
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CHARLES & RAY EAMES, "Eames Plastic Side Chair", stolar, 6 st, Vitra, modellen formgiven 1950, kromad benställning, sits i vit polypropylen, etikettmärkta samt stämplade undertill, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage