Lars Holmström serigrafi

Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi

Klubbat för:

30 EUR

Schätzwert

150 EUR

Beschreibung

LARS HOLMSTRÖM (född 1949): "Horisontal serie II", signerad samt daterad -86, serigrafi, V/V TPL´A, 50x80 cm

Zustandsbeschreibung

693851

2019-10-24