Klubbat för:
30 EUR
Schätzwert
150 EUR
Beschreibung
LARS HOLMSTRÖM (född 1949): "Horisontal serie II", signerad samt daterad -86, serigrafi, V/V TPL´A, 50x80 cm
Zustandsbeschreibung
693851
2019-10-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner