Klubbat för:
130 EUR
Utropspris
200 EUR
TUOMAS NELIMARKKA (1925-1997) Sekreteraren, signerad samt daterad 1960, olja på duk, 46x38 cm
693867
2019-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här