Tuomas Nelimarkka oljemålning

Tuomas Nelimarkka oljemålning
Tuomas Nelimarkka oljemålning
Tuomas Nelimarkka oljemålning
Tuomas Nelimarkka oljemålning
Tuomas Nelimarkka oljemålning
Tuomas Nelimarkka oljemålning
Tuomas Nelimarkka oljemålning
Tuomas Nelimarkka oljemålning

Klubbat för:

130 EUR

Schätzwert

200 EUR

Beschreibung

TUOMAS NELIMARKKA (1925-1997) Sekreteraren, signerad samt daterad 1960, olja på duk, 46x38 cm

Zustandsbeschreibung

693867

2019-10-24