Klubbat för:
130 EUR
Schätzwert
200 EUR
Beschreibung
TUOMAS NELIMARKKA (1925-1997) Sekreteraren, signerad samt daterad 1960, olja på duk, 46x38 cm
Zustandsbeschreibung
693867
2019-10-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner