Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARTHUR PERCY, "Flora", figurin, porslin, Gefle, Uppsala Ekeby, kring 1900-talet mitt, blå glasyr, höjd ca 31cm
Smärre slitage
693910
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här