Arthur Percy figurin

Arthur Percy figurin
Arthur Percy figurin
Arthur Percy figurin
Arthur Percy figurin
Arthur Percy figurin
Arthur Percy figurin
Arthur Percy figurin
Arthur Percy figurin
Arthur Percy figurin
Arthur Percy figurin

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARTHUR PERCY, "Flora", figurin, porslin, Gefle, Uppsala Ekeby, kring 1900-talet mitt, blå glasyr, höjd ca 31cm

Smärre slitage

693910

2019-10-29