Klubbat för:
4 400 SEK
5 000 SEK
SVANTE BERGH (1885-1946): Stilleben med solrosor. signerad Svante Bergh, olja på duk, ca 78x68 cm
Krackelerad, färgbortfall
693947
2019-10-25