Svante Bergh oljemålning

Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

5 000 SEK

SVANTE BERGH (1885-1946): Stilleben med solrosor. signerad Svante Bergh, olja på duk, ca 78x68 cm

Krackelerad, färgbortfall

693947

2019-10-25