AB Skoglund & Olson leksaksbil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKSBIL, AB Skoglund & Olson, Gefle, Seto modellnr 108, bärgningsbil, vitlackerad, märkt Central-Gartaget, längd ca 108 cm

Slitage/skador, färgbortfall, limrester, krok och lina saknas

693965

2019-10-29