Bordslampor
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR med uplight, 1 par, 1970-tal, fot i form av lockurnor med dekormåleri av blomster, signerade Ghinzo L, höjd inklusive medföljande originalskärmar ca 96 cm, diameter ca 46 cm
En skärm med spricka
693979
2019-10-25