Tissot Sonorous herrarmbandsur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TISSOT, armbandsur, Sonorous, stål, 1950-tal, manuell, plexiglas, alarm, boettnr. 71402-2, cal 25,6-821, fixoflexarmband, diameter 32,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage

693993

2019-10-25