Arthur Wasse oljemålnig

Arthur Wasse oljemålnig
Arthur Wasse oljemålnig
Arthur Wasse oljemålnig
Arthur Wasse oljemålnig
Arthur Wasse oljemålnig
Arthur Wasse oljemålnig

Klubbat för:

9 600 SEK

6 000 SEK

ARTHUR WASSE (1879-1930): Blomsterstilleben, signerad och daterad Arthur Wasse -87, olja på duk, ca 38x30 cm

694000

2019-10-24