Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHIFFONJÉ, 1800-tal, valnöt och valnötsrot, mässingsbeslag i form av lejonhuvud, 5 lådor samt 14 mindre lådor, höjd ca 158 cm, 108x61 cm
Skador, mindre listdel samt 1 dragknopp saknas
694009
2019-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här