Lenke Rothman blandteknik

Lenke Rothman blandteknik
Lenke Rothman blandteknik

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENKE ROTHMAN (1929-2008): komposition signerad och daterad Lenke Rothman 2001, collage och akvarell, bladmått 20x29 cm

694010

2019-10-24