Skåp 1700-tal
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, senbarock, 1700-tal, fanérad med ek, beslag i mässing, invändigt med hyllplan, sockel och krön med skuren dekor, höjd 220, 63x176 cm
Senare krön och sockel (1800-tal), renoverat och kompleterat, skador och slitage, en dörr ej fixerad
694015
2019-10-24