Schatuller 3 st

Schatuller 3 st
Schatuller 3 st
Schatuller 3 st
Schatuller 3 st
Schatuller 3 st
Schatuller 3 st
Schatuller 3 st
Schatuller 3 st
Schatuller 3 st
Schatuller 3 st
Schatuller 3 st
Schatuller 3 st

Klubbat för:

2 600 SEK

2 500 SEK

SCHATULLER, 3 st, 1800-tal, sannolikt England samt Sverige, fanérade i mahogny, en med intarsiadekor av snäcka, delvis beslag i mässing, höjd 22-37, bredd 22-23 cm

Slitage och smärre skador, en saknar lås, en saknar nyckel

694030

2019-10-24