Rumsavdelare i art decostil

Rumsavdelare i art decostil
Rumsavdelare i art decostil
Rumsavdelare i art decostil
Rumsavdelare i art decostil
Rumsavdelare i art decostil
Rumsavdelare i art decostil
Rumsavdelare i art decostil
Rumsavdelare i art decostil

Klubbat för:

6 200 SEK

6 000 SEK

VIKVÄGG / SKÄRMVÄGG, art decostil, 1900-talets mitt, svartlackerad samt mässing, dekor av kvadrater, höjd 209, total längd 120 cm

Bruksslitage

694044

2019-10-24