Klubbat för:
6 200 SEK
6 000 SEK
VIKVÄGG / SKÄRMVÄGG, art decostil, 1900-talets mitt, svartlackerad samt mässing, dekor av kvadrater, höjd 209, total längd 120 cm
Bruksslitage
694044
2019-10-24