Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCHATZ, barometer samt skeppsklocka, 1900-talets andra hälft, mässing och glas, monterad på träplatta, plattans mått, nyckel finns, 31x44 cm
Funktionern garanteras ej, slitage
694051
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här