Schatz barometer

Schatz barometer
Schatz barometer
Schatz barometer
Schatz barometer
Schatz barometer
Schatz barometer
Schatz barometer
Schatz barometer
Schatz barometer
Schatz barometer

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

SCHATZ, barometer samt skeppsklocka, 1900-talets andra hälft, mässing och glas, monterad på träplatta, plattans mått, nyckel finns, 31x44 cm

Funktionern garanteras ej, slitage

694051

2019-10-29