Parti Beslag 1800/1900-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BESLAG, LJUSPIPOR, ca 45 delar, 1800/1900-tal, porslin, vitmetall, gulmetall, två par beslag med lejonmaskaroner, ett beslag i form av jardiniere med blommor, ett beslag i form av rosettprytt pilkoger med fackla, m.m, längd ca 2- 34 cm
Slitage, ej fullständigt genomgångna.
694061
2019-11-08