Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland, född 1973): Blomsterstilleben med rosor och liljor, olja på duk, signerad Streltsova, á tergo daterad 2005, 60 x 81 cm
Sedvanligt ytslitage.
694071
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här