Nadezda Streltsova oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland, född 1973): Blomsterstilleben med rosor och liljor, olja på duk, signerad Streltsova, á tergo daterad 2005, 60 x 81 cm

Sedvanligt ytslitage.

694071

2019-11-03