EMIL ÅBERG, olja på pannå, signerad.

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMIL ÅBERG (1864-1940): "På Lur", rokokointeriör, olja på pannå, signerad, 40 x 50 cm.

Sedvanligt ytslitage.

694072

2019-11-09