Märklin lok moch vagnar spår Ho
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, huvudsak 1960-tal, bestående av diesellok 3078, 3065, zeppelinare 3077, personvagnar, 2 st 4002, 4004, vinvagn 4510, tankvagn 4501, ölvagn 4634, godsvagn 4619, personvagn 4802, samtliga i fabriksförpackningar, dessutom medföljer öppen godsvagn samt kranvagn utan förpackningar
Funktioner ej testade, 3065 med löst tak, skador kan förekomma
694078
2019-10-27