Märklin lok moch vagnar spår Ho

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, huvudsak 1960-tal, bestående av diesellok 3078, 3065, zeppelinare 3077, personvagnar, 2 st 4002, 4004, vinvagn 4510, tankvagn 4501, ölvagn 4634, godsvagn 4619, personvagn 4802, samtliga i fabriksförpackningar, dessutom medföljer öppen godsvagn samt kranvagn utan förpackningar

Funktioner ej testade, 3065 med löst tak, skador kan förekomma

694078

2019-10-27