Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, Upsala Ekeby, glaserad keramik, fattning vid lampsockel i mässing, stämplad Ekeby 2266, höjd ink lampskärm ca 32 cm

Ej funktionstestad, Smärre slitage

694115

2019-10-29