Pipa

Pipa
Pipa
Pipa
Pipa
Pipa
Pipa
Pipa
Pipa
Pipa
Pipa
Pipa
Pipa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SJÖSKUMSPIPA, fattnngar i silver, ben och horn, oidentifierade silverstämplar, längd ca 43 cm

Åldersrelaterat slitage

694117

2019-10-29