Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOPPSLEVAR, 2 st, silver, 1800-talets andra hälft, varav en invändigt förgylld, svarvade svärtade skaft, längd ca 43 resp 43,5 cm
Smärre ytskador, en benknopp saknas
694136
2019-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här