Stereoskop sekelskifte 1800/1900

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEREOSKOP, sekelskifte 1800/1900, i läder och trä, ett 40-tal tillhörande bilder, bl a erotiska och stadsmotiv mm.

Bruksslitage, gulnade, skador och fläckar

694140

2019-11-01