Kaj Franck "Party" 12 st

Kaj Franck
Kaj Franck
Kaj Franck
Kaj Franck

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAJ FRANCK, "Party", glas, 12 st, Nuutajärvi, Notsjö, Finland, 1950-tal, olikfärgade glas, höjd ca 6,5 cm.

Smärre slitage

694142

2019-10-29