Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLA BILLGREN (1940-2001) interiör med kvinna, blyertssignerad, daterad 1964 samt betecknad ´Provtryck´, bildmått: 17x25 cm.
Gulnat papper
694152
2019-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här