Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
OLA BILLGREN (1940-2001) interiör med kvinna, blyertssignerad, daterad 1964 samt betecknad ´Provtryck´, bildmått: 17x25 cm.
Zustandsbeschreibung
Gulnat papper
694152
2019-11-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner