Ola Billgren interiör

Ola Billgren interiör
Ola Billgren interiör
Ola Billgren interiör
Ola Billgren interiör

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

OLA BILLGREN (1940-2001) interiör med kvinna, blyertssignerad, daterad 1964 samt betecknad ´Provtryck´, bildmått: 17x25 cm.

Zustandsbeschreibung

Gulnat papper

694152

2019-11-04