Reidar Särestöniemi oljemålning

Klubbat för:

6 400 EUR

Utropspris

8 000 EUR

REIDAR SÄRESTÖNIEMI (1925-1981) Natt i fjällen, signerad samt daterad 1964, olja på duk, 55,5 x 116,5cm

694164

2019-12-04