Corneille matta
Klubbat för:
15 500 SEK
7 000 SEK
CORNEILLE (Cornelis van Beverloo, 1922-2009), matta efter originalkonstverk, L´oiseau chasseur de sepent, 1999, tuftad, ull, signerad Corneille i tuftningen samt handsignerad och numrerad XXXlV/XXXV på etiketten, ca 250 x 200 cm
Bruksslitage, några fläckar
694169
2019-10-25