Corneille matta

Corneille matta
Corneille matta
Corneille matta
Corneille matta
Corneille matta
Corneille matta
Corneille matta
Corneille matta

Klubbat för:

15 500 SEK

7 000 SEK

CORNEILLE (Cornelis van Beverloo, 1922-2009), matta efter originalkonstverk, L´oiseau chasseur de sepent, 1999, tuftad, ull, signerad Corneille i tuftningen samt handsignerad och numrerad XXXlV/XXXV på etiketten, ca 250 x 200 cm

Bruksslitage, några fläckar

694169

2019-10-25